محمد روحانی

محمد روحانی

کارشناس بینایی سنجی

کرمان

کد نظام پزشکی

ب-758

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، میدان آزادی، خیابان استقلال، کوچه 2، جنب داروخانه طبقه اول

تلفن:03432465893

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمد روحانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمد روحانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان استقلال
کرمان - کرمان، میدان آزادی، خیابان استقلال، کوچه 2، جنب داروخانه طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد روحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد روحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد روحانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد روحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد روحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد روحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد روحانی کجا است؟
دکتر محمد روحانی 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد روحانی را ببینید.
+
آیا محمد روحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد روحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد روحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد روحانی متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد روحانی چه زمانی است؟
دکتر محمد روحانی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد روحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد روحانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمد روحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد روحانی 0 از 5 است.
درباره محمد روحانی


دکتر محمد روحانی mohammad rouhani از دکترهای متخصص بینایی سنجی کرمان هستند. مطب محمد روحانی در کرمان، میدان آزادی، خیابان استقلال، کوچه 2، جنب داروخانه طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد روحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432465893 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد روحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد روحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد روحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد روحانی متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد روحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.