درباره‌پزشک

مشاوره ویزیت و انجام انواع پانسمان های نوین سوختگی

مدیریت و مراقبت از زخم ها

 اصلاح های باقیمانده جراحات از اعمال جراحی و تصادفات 

اصلاح و ترمیم اسکار (جای زخم) و کنتراکچر (زحم و سوختگی با محدودیت حرکتی)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب چهارراه دکترا

آدرس:

مشهد، چهار راه دکترا، نبش ابن سینا ۷ ، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم

تلفن:05138535251

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • سلامت
  • ارتش

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی احمدآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی احمدآبادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی احمدآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی احمدآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی احمدآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی احمدآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی احمدآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی احمدآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی احمدآبادی کجا است؟
دکتر علی احمدآبادی 1 مطب در مطب چهارراه دکترا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی احمدآبادی را ببینید.
+
آیا دکتر علی احمدآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی احمدآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی احمدآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی احمدآبادی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی احمدآبادی چه زمانی است؟
دکتر علی احمدآبادی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی احمدآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی احمدآبادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی احمدآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی احمدآبادی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی احمدآبادیدکتر علی احمدآبادی dr ali ahmad abadi از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر علی احمدآبادی در مشهد، چهار راه دکترا، نبش ابن سینا ۷ ، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی احمدآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138535251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی احمدآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی احمدآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی احمدآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی احمدآبادی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی احمدآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.