دکتر سید حمید عصایی

دکتر سید حمید عصایی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

117285
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی دکتر عصایی شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان زند، رو به روی باغشاه(فلسطین)، بعدازهتل پارس به سمت ستاد، جنب بانک ایران زمین، ساختمان امید طبقه اول

افتخارات

مولف کتاب سونوگرافی تشخیصی کبد، مجاری صفراوی و پستان

مولف کتاب تصویربرداری از پستان

مولف کتاب اصول رادیولوژی تشخیصی ریه

مولف کتاب سونوگرافی تشخیصی زنان و زایمان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حمید عصایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمید عصایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واااقعا راضی بودم.. پزشک حاذق و باحوصله...

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر دلسوز و مهربان و دقیق

آناهیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای سونو داپلر و OBهفته ۳۶ بارداری رفتم. اصلا حس بدی نداشتم. یه ارامش خاصی داشتن. بسیار مهربان و صبور بودن. اصلا لازم نبود چیزی بپرسم خودشون مفصل درمورد چیزایی ک بررسی میکردن توضیح میدادن. راضی بودم. خود مطب هم کاملا تمیز و مدرن بود. حس انرژی مثبت اونجا داشت. منشی هم بسیار خوش اخلاق بود و نوبت گرفتن هم اسون بود و اذیت نکردن. یه چیز جالب این بود ک موقع سونو اجازه میدادن همراه هم به داخل بیاد و جنین رو ببینه یا فیلم بگیره درصورتی ک جایی ک قبلا میرفتم این اجازه رو اصلا نمیدادن. جوری بودن ک برای بچه دوم تصمیم گرفتم پیش ایشون از اولش برم😊 قیمتی هم که گرفتن از اونجا ک بیمه نداشتم اندازه ازادی ک دولت تصویب کرده بود و چیز اضافه تری نگرفتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حمید عصاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمید عصایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمید عصایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمید عصایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمید عصایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمید عصایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید عصایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمید عصایی کجا است؟
دکتر سید حمید عصایی 1 مطب در تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی دکتر عصایی شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حمید عصایی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمید عصایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید عصایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمید عصایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمید عصایی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمید عصایی چه زمانی است؟
دکتر سید حمید عصایی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید عصایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمید عصایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید حمید عصایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمید عصایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حمید عصاییدکتر سید حمید عصایی dr seyed hamid asaei از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید حمید عصایی در شیراز، خیابان زند، رو به روی باغشاه(فلسطین)، بعدازهتل پارس به سمت ستاد، جنب بانک ایران زمین، ساختمان امید طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمید عصایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301876-09028755959-07132301622 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمید عصایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمید عصایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمید عصایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمید عصایی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمید عصایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.