دکتر رضا سادات افجه ای

دکتر رضا سادات افجه ای

تخصص قلب و عروق

متخصص جراحی قلب
تهران

کد نظام پزشکی

117480
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب اقدسیه

آدرس:

تهران، اقدسیه، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان صاحبقرانیه، واحد504

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا سادات افجه ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا سادات افجه ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدمهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر رضا سادات افجه ای واقعا فرشته اند،بسیار متخصص فوق العاده متعهد و بی نهایت همدل و دلسوز،خدا حفظشون کنه که انقدر خوبن،ما خانوادگی چندساله بیمار ایشون هستیم و همگی کاملا راضی ایم و همگی با دستورات ایشون بهبودی حاصل شده برامون،شدیدا ایشون رو پیشنهاد میکنم و امیدورام همیشه سلامت و تندرست باشن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا سادات افجه ای
نوبت مطب اقدسیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، اقدسیه، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان صاحبقرانیه، واحد504
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا سادات افجه ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا سادات افجه ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا سادات افجه ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا سادات افجه ای چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا سادات افجه ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا سادات افجه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا سادات افجه ای کجا است؟
دکتر رضا سادات افجه ای 1 مطب در مطب اقدسیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا سادات افجه ای را ببینید.
+
آیا دکتر رضا سادات افجه ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا سادات افجه ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا سادات افجه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا سادات افجه ای متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا سادات افجه ای چه زمانی است؟
دکتر رضا سادات افجه ای از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا سادات افجه ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا سادات افجه ای چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رضا سادات افجه ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا سادات افجه ای 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا سادات افجه ایدکتر رضا سادات افجه ای dr reza sadat afjeheei از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر رضا سادات افجه ای در تهران، اقدسیه، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان صاحبقرانیه، واحد504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا سادات افجه ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09127078216-02126149277 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا سادات افجه ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا سادات افجه ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا سادات افجه ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا سادات افجه ای متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا سادات افجه ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.