دکتر حامد یعقوبی

دکتر حامد یعقوبی

پزشک عمومی

رفسنجان

کد نظام پزشکی

169821

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان میرافضلی

آدرس:

رفسنجان، خیابان میرافضلی، نبش میرافضلی ۳

تلفن:09139913665

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • سلامت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد یعقوبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حامد یعقوبی
نوبت مطب خیابان میرافضلی
رزرو آنلاین نوبت
رفسنجان - رفسنجان، خیابان میرافضلی، نبش میرافضلی ۳
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد یعقوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد یعقوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد یعقوبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد یعقوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد یعقوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد یعقوبی کجا است؟
دکتر حامد یعقوبی 1 مطب در مطب خیابان میرافضلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حامد یعقوبی را ببینید.
+
آیا دکتر حامد یعقوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد یعقوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد یعقوبی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد یعقوبی چه زمانی است؟
دکتر حامد یعقوبی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد یعقوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد یعقوبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حامد یعقوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد یعقوبی 0 از 5 است.

درباره دکتر حامد یعقوبیدکتر حامد یعقوبی dr hamed yaghubi از دکترهای متخصص عمومی رفسنجان هستند. مطب دکتر حامد یعقوبی در رفسنجان، خیابان میرافضلی، نبش میرافضلی ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد یعقوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09139913665 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد یعقوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد یعقوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد یعقوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد یعقوبی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد یعقوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.