%100
پیشنهاد(از 19 کاربر)

کد نظام پزشکی

100433

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • فلوشیپ صرع

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، ابتدای ولیعصر شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم غربی، واحد27

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهنام صفرپور لیما را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهنام صفرپور لیما بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%100
19 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
دکتر بهنام صفرپور لیما
دکتر بهنام صفرپور لیما

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهنام صفرپور لیما را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهنام صفرپور لیما نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهنام صفرپور لیما در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهنام صفرپور لیما چقدر است؟
هزینه ویزیت بهنام صفرپور لیما با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام صفرپور لیما می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهنام صفرپور لیما کجا است؟
دکتربهنام صفرپور لیما مطب ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهنام صفرپور لیما، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهنام صفرپور لیما امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام صفرپور لیما در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهنام صفرپور لیما در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهنام صفرپور لیما متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و صرع هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهنام صفرپور لیما چه زمانی است؟
دکتر بهنام صفرپور لیما از روز چهارشنبه 30 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام صفرپور لیما در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهنام صفرپور لیما چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر بهنام صفرپور لیما رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهنام صفرپور لیما 5 از 5 است.

درباره دکتر بهنام صفرپور لیمادکتربهنام صفرپور لیما dr behnam safarpoor lima از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهنام صفرپور لیما در تهران، میدان ونک، ابتدای ولیعصر شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم غربی، واحد27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهنام صفرپور لیما می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09029755858-02186081410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهنام صفرپور لیما و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهنام صفرپور لیما هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهنام صفرپور لیما فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهنام صفرپور لیما متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهنام صفرپور لیما مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.