دکتر علیرضا طبیب خویی

دکتر علیرضا طبیب خویی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

115501
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب تهران

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا طبیب خویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا طبیب خویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بنده به مدت ۶ سال از در سر سمت چپ رنج می‌بردم همه استان هارو رفتم همه دکتری رفتم نتیجه نگرفتم اما یه دوستی دکتر علیرضا طبیب خویی رو بهم معرفی کرد رفتم خدمتشون بیماریمو تشخیص دادن درد چسبندگی عصب تری ژمینال یا همان سه قلو و در گیری عصب حسی ۷ بود جراحی انجام دادم الحمدلله نتیجه گرفتم واقعا دکتر خوب با شخصیت پنجه طلای ایران هستن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون پزشک فوق العاده ای هستن

یاسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جراح دکتر علیرضا طبیب خویی یکی از بهترین دکتران در این کره خاکی میباشند من در زیر دست ایشان عمل شدم و خیلی از ایشان سپاس گزارم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا طبیب خویی
نوبت مطب کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب تهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا طبیب خویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا طبیب خویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا طبیب خویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا طبیب خویی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا طبیب خویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا طبیب خویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا طبیب خویی کجا است؟
دکتر علیرضا طبیب خویی 1 مطب در کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا طبیب خویی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا طبیب خویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا طبیب خویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا طبیب خویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا طبیب خویی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا طبیب خویی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا طبیب خویی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا طبیب خویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا طبیب خویی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علیرضا طبیب خویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا طبیب خویی 4 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا طبیب خویی

دکتر علیرضا طبیب خویی dr alireza tabib khouee از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر علیرضا طبیب خویی در تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات طبیب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا طبیب خویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122388301-09353883013-09353883011-02122388302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا طبیب خویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا طبیب خویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.


با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا طبیب خویی تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.


دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا طبیب خویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.