سپیده جمال پور

سپیده جمال پور

کارشناس مامایی

نوشهر

کد نظام پزشکی

م-39601

درباره‌پزشک

مطب تخصصی مامایی،بارداری،زنان، مطب مجهز به بروزترین تجهیزات برای درمان مشکلات زنان 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان ستارخان شمالی

آدرس:

نوشهر، خیابان ستارخان شمالی، جنب ازمایشگاه دکتر محسنی، ساختمان امیرراد۲، طبقه بالای سونوگرافی دکتر بامشاد، طبقه اول غربی، واحد۳

تلفن:01152354245

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سپیده جمال پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سپیده جمال پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ستارخان شمالی
نوشهر - نوشهر، خیابان ستارخان شمالی، جنب ازمایشگاه دکتر محسنی، ساختمان امیرراد۲، طبقه بالای سونوگرافی دکتر بامشاد، طبقه اول غربی، واحد۳


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سپیده جمال پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده جمال پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سپیده جمال پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سپیده جمال پور چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده جمال پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سپیده جمال پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سپیده جمال پور کجا است؟
دکتر سپیده جمال پور 1 مطب در مطب خیابان ستارخان شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سپیده جمال پور را ببینید.
+
آیا سپیده جمال پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده جمال پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سپیده جمال پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده جمال پور متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سپیده جمال پور چه زمانی است؟
دکتر سپیده جمال پور از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سپیده جمال پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سپیده جمال پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سپیده جمال پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی سپیده جمال پور 0 از 5 است.
درباره سپیده جمال پور


دکتر سپیده جمال پور sepideh jamal pour از دکترهای متخصص مامایی نوشهر هستند. مطب سپیده جمال پور در نوشهر، خیابان ستارخان شمالی، جنب ازمایشگاه دکتر محسنی، ساختمان امیرراد۲، طبقه بالای سونوگرافی دکتر بامشاد، طبقه اول غربی، واحد۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سپیده جمال پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01152354245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سپیده جمال پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سپیده جمال پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سپیده جمال پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سپیده جمال پور متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سپیده جمال پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.