دکتر علیرضا اسلامپور

دکتر علیرضا اسلامپور

کد نظام پزشکی: 86617
5 (22 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
586 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علیرضا اسلامپور

مطب بلوار فردوسی
آدرس: مشهد - مشهد، بلوار فردوسی، بعد از چهارراه مهدی، به سمت فرامرز، کلینیک چشم پزشکی نورآفرین
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر جواد فریمانی
دکتر جواد فریمانی
چشم پزشکی
4.8
(198 نظر)
6697 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:7 مرداد 1403
دکتر نغمه طهرانیان
دکتر نغمه طهرانیان
شبکیه (ویتره و رتین)
5
(10 نظر)
158 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403
دکتر فاطمه سبزی
دکتر فاطمه سبزی
قرنیه و خارج چشمی
4.6
(43 نظر)
834 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403

آدرس مطب دکتر علیرضا اسلامپور

مطب بلوار فردوسی
آدرس:
مشهد، بلوار فردوسی، بعد از چهارراه مهدی، به سمت فرامرز، کلینیک چشم پزشکی نورآفرین
تلفن:

نظرات درباره دکتر علیرضا اسلامپور

5
از 22 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مهری(1403/03/06)
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من پیوند قرنیه ۱۳۹۰ توسط دکتر در بیمارستان خاتم الانبیا داشتم بسیار عالی بودن دکتر آروم و صبوری هستن از عملم راضی هستم خدا حفظشون کنه خوشحال شدم امروز عکسشونو دیدم
اورجعلی(1403/02/18)
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه:درد ورم چشم
رضا(1402/12/21)
(1402/12/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر خوب و با حوصله هستند.
حورا(1402/06/01)
(1402/06/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
من دیروز مادرمو حضور ایشون بردم،بعد عمل کاتاراکت دچار تاری دید وکم بینایی شدید شده بودن با اینکه دوتا دکتر دیگه رفته بودیم هیچ توضیحی نداده بودند در مورد نوع مشکل و5 ماه مارو الاف کرده بودند،ولی آقای دکتر اسلامپور خیلی سریع مشکل رو تشخیص وتوضیحات کامل رو به ما دادند وبا عمل لیزر دیاگ در همون جلسه بینایی مادرم به حالت طبیعی برگشت وبسیار ایشون رو دعا کردیم ولازم به ذکره که ایشون بسیار خوش اخلاق ومهربان وباحوصله هستند ومثل برخی از پزشکان به بیمار بی احترامی نمی کندد وبرای تمام بیمارانشون ارزش قائل هستند که این خودش یه ویژگی مهم وقابل تامل برای یک پزشک هست ،انشاءالله همیشه سلامت وتندرست وموفق باشند
فاطمه(1402/01/31)
نوبت دهی مطب
(1402/01/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
واقعا بهترین پزشکه .من smal عمل کردم و واقعا رضایت کامل دارم پیشنهاد میکنم هر کسی میخواد چشماش رو عمل کنه فقط پیش اقای دکتر اسلام پور بره چون بهترینن.
علت مراجعه: ویزیت معمولی
فرشته(1402/01/25)
نوبت دهی مطب
(1402/01/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
اقای دکتر اسلام پور بسیار مهربان و خوش برخورد هستن
علت مراجعه: ویزیت معمولی

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا اسلامپور

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا اسلامپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا اسلامپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا اسلامپور در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا اسلامپور چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا اسلامپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا اسلامپور کجا است؟
دکتر علیرضا اسلامپور 1 مطب در مطب بلوار فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور را ببینید.
آیا دکتر علیرضا اسلامپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا اسلامپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا اسلامپور متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا اسلامپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا اسلامپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا اسلامپور چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر علیرضا اسلامپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا اسلامپور 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا اسلامپوردکتر علیرضا اسلامپور dr alireza eslam pour از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی مشهد هستند. مطب دکتر علیرضا اسلامپور در مشهد، بلوار فردوسی، بعد از چهارراه مهدی، به سمت فرامرز، کلینیک چشم پزشکی نورآفرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا اسلامپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09352535999 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا اسلامپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا اسلامپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا اسلامپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا اسلامپور متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا اسلامپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.