دکتر علیرضا اسلامپور

دکتر علیرضا اسلامپور

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

مشهد

کد نظام پزشکی

86617
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

مشهد، بلوار فردوسی، بعد از چهارراه مهدی، به سمت فرامرز، کلینیک چشم پزشکی نورآفرین

تلفن:09352535999

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا اسلامپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا اسلامپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

واقعا بهترین پزشکه .من smal عمل کردم و واقعا رضایت کامل دارم پیشنهاد میکنم هر کسی میخواد چشماش رو عمل کنه فقط پیش اقای دکتر اسلام پور بره چون بهترینن.

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اقای دکتر اسلام پور بسیار مهربان و خوش برخورد هستن

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

منوچهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی و با تجربه و با بروزترین امکانات

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک عالی پذیرش و ویزیت ایشون تک نفری پسندیده تره

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا اسلامپور
نوبت مطب بلوار فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار فردوسی، بعد از چهارراه مهدی، به سمت فرامرز، کلینیک چشم پزشکی نورآفرین

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا اسلامپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا اسلامپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا اسلامپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا اسلامپور چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا اسلامپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا اسلامپور کجا است؟
دکتر علیرضا اسلامپور 1 مطب در مطب بلوار فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا اسلامپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا اسلامپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا اسلامپور متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا اسلامپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا اسلامپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسلامپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا اسلامپور چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر علیرضا اسلامپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا اسلامپور 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا اسلامپوردکتر علیرضا اسلامپور dr alireza eslam pour از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی مشهد هستند. مطب دکتر علیرضا اسلامپور در مشهد، بلوار فردوسی، بعد از چهارراه مهدی، به سمت فرامرز، کلینیک چشم پزشکی نورآفرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا اسلامپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09352535999 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا اسلامپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا اسلامپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا اسلامپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا اسلامپور متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا اسلامپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.