تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
بیمه
جنسیت پزشک
خانم
آقا
خانم و آقا
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای روانشناسی
  4. دکترهای زنجان
  5. دکترهای روانشناسی زنجان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای روانشناسی در زنجان

نتایج فیلتر‌ها
ترتیب نمایش
بهروز شادمان

بهروز شادمان

کارشناس ارشد روانشناسی
5
٪100
پیشنهاد کاربران
(3 نظر)
نوبت‌دهی مطب
31 نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
زنجان،زنجان، خیابان سعدی وسط، کوچه مستشیری، ساختمانم هوشمند، کلینیک اعصاب و روان هوشمند
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 9 اسفند
دکتر زهرا معین

دکتر زهرا معین

دکترای روانشناسی
5
٪100
پیشنهاد کاربران
(1 نظر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ی تلفنی
کمترین معطلی
زنجان،زنجان، خیابان سعدی وسط، کوچه قلعه، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه 5، واحد18
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
سه‌شنبه 8 اسفند
مهدی یارمحمدی

مهدی یارمحمدی

کارشناس ارشد روانشناسی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ی تلفنی
زنجان،زنجان، سعدی شمالی، جنب پوشاک امپراطور، ساختمان ستاره شهر، طبقه اول، واحد 105
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 8 اسفند
عزتعلی بهرامی

عزتعلی بهرامی

کارشناس ارشد روانشناسی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ی تلفنی
زنجان،خیابان خواجه نصیر
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
پنج‌شنبه 10 اسفند
نسیم اسکندری

نسیم اسکندری

کارشناس ارشد روانشناسی
روانشناسی بالینی
روانشناسی بالینی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ی تلفنی
زنجان،زنجان، چهارراه انقلاب، ساختمان پاستور، طبقه5، مطب دکتر فلاح پور
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
چهارشنبه 9 اسفند
سعید غورقانلو

سعید غورقانلو

کارشناس ارشد روانشناسی
خدمات:
مشاوره ارتباط والدین و فرزندان، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناختی و +22 مورد دیگر
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ی تلفنی
پوشش دهی بیمه
زنجان،زنجان، سعدی وسط، روبروی پاساژ راز، ساختمان کیمیا، طبقه دوم، واحد 7
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز
ناهید کلانتری

ناهید کلانتری

کارشناس ارشد روانشناسی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ی تلفنی
زنجان،خیابان صفا (کارگران)، کلینیک شفیعه
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 8 اسفند


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای روانشناسی در زنجان

دکترهای روانشناسی در زنجان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر روانشناسی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. روانشناسی در زنجان از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در زنجان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای روانشناسی در زنجان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر روانشناسی در زنجان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. روانشناسی در زنجان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان روانشناسی در زنجان در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب زنجان است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در زنجان یک دکتر روانشناسی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر روانشناسی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای روانشناسی (متخصص و فوق تخصص) در زنجان

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای روانشناسی در زنجان ، می توانید به لیست دکترهای روانشناسی در زنجان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای روانشناسی در زنجان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای روانشناسی در زنجان توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای روانشناسی در زنجان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای روانشناسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر روانشناسی زنجان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر روانشناسی زنجان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای روانشناسی در زنجان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر روانشناسی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر روانشناسی در زنجان می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای روانشناسی زنجان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر روانشناسی در زنجان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای روانشناسی زنجان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر روانشناسی در زنجان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر روانشناسی در زنجان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای روانشناسی زنجان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر روانشناسی در زنجان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر روانشناسی در زنجان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر روانشناسی در زنجان استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در زنجان

دکتر زنان زنجاندکتر عمومی زنجاندکتر متخصص داخلی زنجاندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) زنجاندکتر دندانپزشک زنجاندکتر جراحی عمومی زنجاندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زنجاندکتر قلب زنجاندکتر متخصص ارتوپد زنجاندکتر متخصص چشم پزشک زنجاندکتر متخصص گوش و حلق و بینی زنجاندکتر متخصص تغذیه زنجاندکتر متخصص اورولوژی زنجاندکتر پوست زنجانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) زنجانجراح مغز و اعصاب زنجاندکتر متخصص بیماری های عفونی زنجاندکتر متخصص گوارش و کبد زنجانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی زنجاندکتر بینایی سنجی زنجاندکتر متخصص غدد زنجانمتخصص فیزیوتراپی زنجانمتخصص شنوایی سنجی زنجاندکتر متخصص ریه زنجانمتخصص روماتولوژی زنجاندکتر جراح پلاستیک زنجاندکتر متخصص گفتار درمانی زنجاندکتر متخصص آسم و آلرژی زنجاندکتر متخصص خون و سرطان شناسی زنجاندکتر متخصص کلیه بزرگسالان زنجاندکتر متخصص غدد کودکان زنجاندکتر متخصص کایروپراکتیک زنجاندکتر مامایی زنجانمتخصص رادیوتراپیست زنجانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی زنجاندکتر مشاور دارویی زنجاندکتر متخصص ژنتیک پزشکی زنجاندکتر متخصص طب سنتی زنجاندکتر متخصص درد زنجان