شهر
تخصص و فوق تخصص
بیمه
خدمات
  1. دکترتو
  2. پزشکان
  3. روانشناسی
  4. قم

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای روانشناسی در قم

ترتیب نمایش
دکتر نفیسه سعادت مومنی

دکتر نفیسه سعادت مومنی

دکترای روانشناسی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
قمقم نیروگاه، میدان توحید، خیابان 20 متری رئیس کرمی(زاد)، کوچه 37، درمانگاه خاتم
سهیلا دشتی

سهیلا دشتی

کارشناس ارشد روانشناسی
روانشناسی بالینی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
قمقم، میدان رسالت، ساختمان پزشکان برج سفید، طبقه7، واحد 713
دکتر فاطمه حاجی احمدی

دکتر فاطمه حاجی احمدی

دکترای روانشناسی
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
قمقم، سالاریه، میدان میثم، جنب داروخانه آرش، ساختمان نگین سبز، واحد 8، طبقه دوم
فاطمه خوش سخن

فاطمه خوش سخن

کارشناس ارشد روانشناسی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
قمقم، بلوار امین، کوی 12، کلینیک پندار
الهام شفیعی فر

الهام شفیعی فر

کارشناس روانشناسی
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه ۱۰ مهر
قمقم، میدان رسالت، برج سفید، طبقه سوم، مرکز مشاوره رویش
زیبا استادزاده

زیبا استادزاده

کارشناس ارشد روانشناسی
روانشناسی کودک و نوجوان
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه ۱۰ مهر
قمقم، بلوار امین، کوچه5، ساختمان پزشکان صدرا، طبقه3، واحد7


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای روانشناسی در قم

دکترهای روانشناسی در قم چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر روانشناسی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. روانشناسی در قم از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در قم در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای روانشناسی در قم نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر روانشناسی در قم و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. روانشناسی در قم در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان روانشناسی در قم در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب قم است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در قم یک دکتر روانشناسی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر روانشناسی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای روانشناسی (متخصص و فوق تخصص) در قم

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای روانشناسی در قم ، می توانید به لیست دکترهای روانشناسی در قم در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای روانشناسی در قم نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای روانشناسی در قم توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای روانشناسی در قم نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای روانشناسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر روانشناسی قم در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر روانشناسی قم در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای روانشناسی در قم شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر روانشناسی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر روانشناسی در قم می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای روانشناسی قم بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر روانشناسی در قم به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای روانشناسی قم را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر روانشناسی در قم چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر روانشناسی در قم با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای روانشناسی قم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر روانشناسی در قم با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر روانشناسی در قم و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر روانشناسی در قم استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در قم

دکتر زنان قمدکتر عمومی قمدکتر متخصص داخلی قمدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) قمدکتر دندانپزشک قمدکتر جراحی عمومی قمدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) قمدکتر قلب قمدکتر متخصص ارتوپد قمدکتر متخصص چشم پزشک قمدکتر متخصص گوش و حلق و بینی قمدکتر متخصص تغذیه قمدکتر متخصص اورولوژی قمدکتر پوست قممتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) قمجراح مغز و اعصاب قمدکتر متخصص بیماری های عفونی قمدکتر متخصص گوارش و کبد قممتخصص رادیولوژی و سونوگرافی قمدکتر بینایی سنجی قمدکتر متخصص غدد قممتخصص فیزیوتراپی قممتخصص شنوایی سنجی قمدکتر متخصص ریه قممتخصص روماتولوژی قمدکتر جراح پلاستیک قمدکتر متخصص گفتار درمانی قمدکتر متخصص آسم و آلرژی قمدکتر متخصص خون و سرطان شناسی قمدکتر متخصص کلیه بزرگسالان قمدکتر متخصص غدد کودکان قمدکتر متخصص کایروپراکتیک قمدکتر مامایی قممتخصص رادیوتراپیست قممتخصص طب فیزیکی و توانبخشی قمدکتر مشاور دارویی قمدکتر متخصص ژنتیک پزشکی قمدکتر متخصص طب سنتی قمدکتر متخصص درد قم