فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر روانشناسی
  4. دکترهای شهرکرد
  5. دکتر روانشناسی شهرکرد

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای روانشناسی در شهرکرد

مرتب‌سازی بر اساس:
شهناز حبیبیان

شهناز حبیبیان

کارشناس ارشد روانشناسی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
شهرکرد، چهار راه بازار، مجتمع مهرگان، رو به روی مسجد اتابکان
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 4 مرداد
الهام رضایی

الهام رضایی

کارشناس ارشد روانشناسی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
روانشناس بالینی
خدمات: مشاور نوجوان، مشاوره ارتباط والدین و فرزندان، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناختی، زوج درمانی، درمان اختلالات خلقی، شیوه های تربیت فرزند، درمان اختلال وسواس (OCD)، درمان فوبیا، تست پیش از ازدواج، آموزش مهارتهای زندگی، آموزش مهارتهای ارتباطی، مشاوره مسائل نوجوانان، مشاوره مدیریت خشم، درمان اضطراب، درمان اضطراب اجتماعی، مشاوره رفتار درمانی، مشاوره طلاق، مشاوره سوء استفاده عاطفی، مشاوره حل تعارض ازدواج، مشاوره قبل ازدواج، سلامت و بهداشت روان، درمان نوسانات خلقی، درمان وحشت زدگی، مشاوره والدین، درمان سندرم قبل از قاعدگی (PMS)، مشاوره درمانگر سکس تراپیست و سکس درمانی، درمان اختلال عملکرد جنسی، مشاوره مدیریت استرس
نوبت‌دهی مطب
شهرکرد، خیابان سعدی غربی، بین کوچه 81 _83، کلینیک فروغی
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 7 مرداد
علمدار مرادپور

علمدار مرادپور

کارشناس ارشد روانشناسی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
روانشناس بالینی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
شهرکرد، خیابان سعدی غربی، پایین تر از سه راه سینما، پاساژ نور ، طبقه 2
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز
غفار هاشمی

غفار هاشمی

کارشناس ارشد روانشناسی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
شهرکرد، خیابان دانش ،روبروی مدرسه بهار دانش مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
فرزانه طاهری

فرزانه طاهری

کارشناس ارشد روانشناسی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
شهرکرد، چهارراه فردوسی، به طرف سعدی غربی، نبش کوچه 64، ساختمان طاووس، مرکز مشاوره ذهن هوشیار
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز
مهدی الیاسی

مهدی الیاسی

کارشناس ارشد روانشناسی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
شهرکرد، چهار راه فردوسی. به طرف سعدی غربی. جنب کوچه 64-مجتمع طاووس. طبقه اول.
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
امروز


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای روانشناسی در شهرکرد

دکترهای روانشناسی در شهرکرد چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر روانشناسی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. روانشناسی در شهرکرد از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در شهرکرد در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای روانشناسی در شهرکرد نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر روانشناسی در شهرکرد و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. روانشناسی در شهرکرد در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان روانشناسی در شهرکرد در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب شهرکرد است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در شهرکرد یک دکتر روانشناسی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر روانشناسی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای روانشناسی (متخصص و فوق تخصص) در شهرکرد

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای روانشناسی در شهرکرد ، می توانید به لیست دکترهای روانشناسی در شهرکرد در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای روانشناسی در شهرکرد نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای روانشناسی در شهرکرد توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای روانشناسی در شهرکرد نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای روانشناسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر روانشناسی شهرکرد در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر روانشناسی شهرکرد در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای روانشناسی در شهرکرد شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر روانشناسی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر روانشناسی در شهرکرد می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای روانشناسی شهرکرد بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر روانشناسی در شهرکرد به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای روانشناسی شهرکرد را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر روانشناسی در شهرکرد چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر روانشناسی در شهرکرد با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای روانشناسی شهرکرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر روانشناسی در شهرکرد با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر روانشناسی در شهرکرد و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر روانشناسی در شهرکرد استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در شهرکرد

دکتر زنان شهرکرددکتر عمومی شهرکرددکتر متخصص داخلی شهرکرددکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) شهرکرددکتر دندانپزشک شهرکرددکتر جراحی عمومی شهرکرددکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شهرکرددکتر قلب شهرکرددکتر متخصص ارتوپد شهرکرددکتر متخصص چشم پزشک شهرکرددکتر متخصص گوش و حلق و بینی شهرکرددکتر متخصص تغذیه شهرکرددکتر متخصص اورولوژی شهرکرددکتر پوست شهرکردمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شهرکردجراح مغز و اعصاب شهرکرددکتر متخصص بیماری های عفونی شهرکرددکتر متخصص گوارش و کبد شهرکردمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی شهرکرددکتر بینایی سنجی شهرکرددکتر متخصص غدد شهرکردمتخصص فیزیوتراپی شهرکردمتخصص شنوایی سنجی شهرکرددکتر متخصص ریه شهرکردمتخصص روماتولوژی شهرکرددکتر جراح پلاستیک شهرکرددکتر متخصص گفتار درمانی شهرکرددکتر متخصص آسم و آلرژی شهرکرددکتر متخصص خون و سرطان شناسی شهرکرددکتر متخصص کلیه بزرگسالان شهرکرددکتر متخصص غدد کودکان شهرکرددکتر متخصص کایروپراکتیک شهرکرددکتر مامایی شهرکردمتخصص رادیوتراپیست شهرکردمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی شهرکرددکتر مشاور دارویی شهرکرددکتر متخصص ژنتیک پزشکی شهرکرددکتر متخصص طب سنتی شهرکرددکتر متخصص درد شهرکرد