فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر کار درمانی
  4. دکترهای مشهد
  5. دکتر کار درمانی مشهد

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای کار درمانی در مشهد

مرتب‌سازی بر اساس:
فرزانه روحی نیا

فرزانه روحی نیا

کارشناس کار درمانی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
25نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشهد، احمدآباد، روبروی بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان73، واحد202
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد
مهدی اسدالهی

مهدی اسدالهی

کارشناس کار درمانی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
نوبت‌دهی مطب
مشهد، بین معلم 8 و10، برج آبشار، طبقه4، واحد403
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
عیسی حاتمی

عیسی حاتمی

کارشناس کار درمانی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
خدمات: حرکات اصلاحی، دیسکوپاتی، اسپاسم، گرفتگی عضلات و درد عضلانی، گرفتگی (اسپاسم) کمر، گرفتگی (اسپاسم) گردن، مشکلات کمر، ماساژ کایروپراکتیک، فلج کامل (پارالیزی)، درد لگن، تمرین درمانی (ورزش درمانی)، توانبخشی سکته مغزی
نوبت‌دهی مطب
مشهد، بلوار سجاد، بهارستان 1، ساختمان پزشکان بهار، طبقه5، واحد14
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
نرجس جنگی

نرجس جنگی

کارشناس کار درمانی
خدمات: درمان مشکلات رفتاری، تاخیر رشد، سندرم داون، ارزیابی / درمان اختلالات مادرزادی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشهد، خیابان عبادی، بین عبادی 50 و 52 ، ساختمان وصال، طبقه سوم، کلینیک ققنوس
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
زهراسادات شریعتی نوری

زهراسادات شریعتی نوری

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشهد، قاسم آباد، چهارراه ورزش، بین شاهد 31 و 33، برج ایلما، طبقه 2، واحد 204 ، کاردرمانی طلوع
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 7 مرداد
مهدی جواهریان

مهدی جواهریان

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشهد، چهارراه احمدآباد، خیابان ملاصدرا، ملاصدرا 5، پلاک 1
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
محمد نورالهیان

محمد نورالهیان

کارشناس ارشد کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشهد، بلوار ملاصدرا، ملاصدرا 5، پلاک 1 ، کلینیک راه پرواز
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
غلامرضا غلامی

غلامرضا غلامی

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشهد، احمد آباد، اول بلوار ملاصدرا، جنب بانک اقتصاد نوین، ساختمان صدرا، طبقه اول
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 4 مرداد
جواد علیزاده قوژدی

جواد علیزاده قوژدی

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشهد، عبادی 62، پلاک 5-1
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 4 مرداد


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای کار درمانی در مشهد

دکترهای کار درمانی در مشهد چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر کار درمانی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. کار درمانی در مشهد از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان کار درمانی در مشهد در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای کار درمانی در مشهد نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر کار درمانی در مشهد و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. کار درمانی در مشهد در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان کار درمانی در مشهد در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب مشهد است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان کار درمانی در مشهد یک دکتر کار درمانی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر کار درمانی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای کار درمانی (متخصص و فوق تخصص) در مشهد

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای کار درمانی در مشهد ، می توانید به لیست دکترهای کار درمانی در مشهد در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای کار درمانی در مشهد نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای کار درمانی در مشهد توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای کار درمانی در مشهد نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای کار درمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر کار درمانی مشهد در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر کار درمانی مشهد در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای کار درمانی در مشهد شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر کار درمانی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر کار درمانی در مشهد می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای کار درمانی مشهد بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر کار درمانی در مشهد به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای کار درمانی مشهد را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر کار درمانی در مشهد چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر کار درمانی در مشهد با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای کار درمانی مشهد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر کار درمانی در مشهد با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر کار درمانی در مشهد و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر کار درمانی در مشهد استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در مشهد

دکتر زنان مشهددکتر عمومی مشهددکتر متخصص داخلی مشهددکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) مشهددکتر روانشناس مشهددکتر دندانپزشک مشهددکتر جراحی عمومی مشهددکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهددکتر قلب مشهددکتر متخصص ارتوپد مشهددکتر متخصص چشم پزشک مشهددکتر متخصص گوش و حلق و بینی مشهددکتر متخصص تغذیه مشهددکتر متخصص اورولوژی مشهددکتر پوست مشهدمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهدجراح مغز و اعصاب مشهددکتر متخصص بیماری های عفونی مشهددکتر متخصص گوارش و کبد مشهدمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی مشهددکتر بینایی سنجی مشهددکتر متخصص غدد مشهدمتخصص فیزیوتراپی مشهدمتخصص شنوایی سنجی مشهددکتر متخصص ریه مشهدمتخصص روماتولوژی مشهددکتر جراح پلاستیک مشهددکتر متخصص گفتار درمانی مشهددکتر متخصص آسم و آلرژی مشهددکتر متخصص خون و سرطان شناسی مشهددکتر متخصص کلیه بزرگسالان مشهددکتر متخصص غدد کودکان مشهددکتر متخصص کایروپراکتیک مشهددکتر مامایی مشهدمتخصص رادیوتراپیست مشهدمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی مشهددکتر مشاور دارویی مشهددکتر متخصص ژنتیک پزشکی مشهددکتر متخصص طب سنتی مشهددکتر متخصص درد مشهد