فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر سکته مغزی

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای سکته مغزی

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر بهادر اسدی خوانساری

دکتر بهادر اسدی خوانساری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) / فلوشیپ سکته مغزی
4.8(195 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
3078نوبت موفق در دکترتو
فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای عروق اعصاب (نوروواسکولار اینترونشن)
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه 21، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 9
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر مهدی فرهودی

دکتر مهدی فرهودی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) / فلوشیپ سکته مغزی
5(55 نظر)
99٪پیشنهاد کاربران
1593نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمه
نوبت‌دهی مطب
تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه هفتم
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 20 مرداد
دکتر نسرین سلیم نیا

دکتر نسرین سلیم نیا

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) / فلوشیپ سکته مغزی
4.8(60 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
853نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
کرمان، چهار راه طهماسب آباد (سمیه)، نبش جهاد 1، برج پزشکی پاستور، طبقه 2
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر حسین ارگنجی

دکتر حسین ارگنجی

فلوشیپ سکته مغزی / تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
4.9(27 نظر)
97٪پیشنهاد کاربران
343نوبت موفق در دکترتو
فوق تخصص سکته مغزی و متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات
خدمات: استنت گذاری، مغز پیری (آزمایش عصبی روانی)، ناهنجاری شریانی (AVM)، آتاکسی (ناهماهنگی حرکتی)، آنوریسم مغز، تروما / آسیب دیدگی مغز، عروق مغزی، ناهنجاری چیاری، مسائل شناختی، تشنج، هذیان، دلهره، ورم و درماتومیوزیت، نوار مغز (EEG)، الکترومیوگرافی (EMG)، فلج صورت، غش / سنکوپ، فیبرومیالژیا، سردرد، انسفالیت (التهاب مغز)، سفتی مفاصل، مننژیوما، درمان میگرن، مسائل مربوط به حرکت، ام اس (MS)، ضعف عضلات / فلج، مطالعات هدایت عصبی (NCS)، نوروفیبروماتوز، عفونی عصبی، مشاوره عصبی، مشکل عصبی، نوریت بینایی (رتینیت)، بیش خوابی، پارکینسون، رادیکولوپاتی، سندرم پاهای بی قرار، صرع، کندی حرکت (برادیکینزی)، سکته مغزی، مشکلات بلع، سندروم تورت و تیک عصبی، تحریک مغناطیسی تی ام اس (TMS / RTMS)، توبروز اسکلروزیس، ناهنجاری عروقی، پتانسیل برانگیخته بصری، دندان قروچه (بروکسیسم)، اختلال حرکتی، نورو مدولاسیون، تجزیه و تحلیل عصبی، فلج مغزی، زوال عقل (دمانس) عروقی، ای ال اس (ALS)، میاستنی، خواب رفتن دست، درد، نوار عصب و عضله
نوبت‌دهی مطب
مشهد، احمد آباد، عارف3(محتمشی8)، ساختمان جام جم، طبقه3، پلاک 28
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 28 تیر
دکتر سید سجاد نجفی

دکتر سید سجاد نجفی

تخصص جراحی مغز و اعصاب / فلوشیپ سکته مغزی
فوق تخصص اقدامات آنژیوگرافیک کم تهاجمی عروق مغز (نورواینترونشن)
مشاوره‌ تلفنی
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
فردا


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای سکته مغزی

دکترهای سکته مغزی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر سکته مغزی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. سکته مغزی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان سکته مغزی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای سکته مغزی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر سکته مغزی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. سکته مغزی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان سکته مغزی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان سکته مغزی یک دکتر سکته مغزی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر سکته مغزی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای سکته مغزی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای سکته مغزی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای سکته مغزی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای سکته مغزی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای سکته مغزی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای سکته مغزی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای سکته مغزی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای سکته مغزی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در سکته مغزی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در سکته مغزی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای سکته مغزی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای سکته مغزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر سکته مغزی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر سکته مغزی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای سکته مغزی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر سکته مغزی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای سکته مغزی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر سکته مغزی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای سکته مغزی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای سکته مغزی در کلان شهرهای ایران:

دکتر سکته مغزی تهران
دکتر سکته مغزی شیراز
دکتر سکته مغزی اصفهان
دکتر سکته مغزی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر سکته مغزی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای سکته مغزی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای سکته مغزی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر سکته مغزی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای سکته مغزی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای سکته مغزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.