فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر گلوکوم (آب سیاه)
  4. دکترهای شیراز
  5. دکتر گلوکوم (آب سیاه) شیراز

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر رضا رخشان

دکتر رضا رخشان

تخصص چشم پزشکی / فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)
4.8(177 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
3799نوبت موفق در دکترتو
خدمات: گلوکوم (آب سیاه)
نوبت‌دهی مطب
شیراز، بلوار زند، نبش صورتگر، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه دوم، واحد 4
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 2 مرداد
دکتر سید محمد بنی فاطمی

دکتر سید محمد بنی فاطمی

تخصص چشم پزشکی / فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)
4.8(99 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
2041نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
شیراز، پل زرگری، ساختمان ابن سینا، طبقه 4
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 3 مرداد
دکتر هومن رزمی

دکتر هومن رزمی

تخصص چشم پزشکی / فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
خدمات: گلوکوم (آب سیاه)
نوبت‌دهی مطب
شیراز، خیابان قدوسی غربی، قبل از کوچه 13، ساختمان گلرخ، کلینیک چشم پزشکی نورسا
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 3 مرداد
دکتر محسن افروزی فر

دکتر محسن افروزی فر

تخصص چشم پزشکی / فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)
5(14 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
203نوبت موفق در دکترتو
خدمات: گلوکوم (آب سیاه)
نوبت‌دهی مطب
شیراز، خیابان قصرالدشت، خیابان خلدبرین(بولوار بهشتی)، نبش کوچه 10، ساختمان پالادیوم، طبقه 2، واحد 401
دکتر محسن عادل پور

دکتر محسن عادل پور

تخصص چشم پزشکی / فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)
4.3(14 نظر)
86٪پیشنهاد کاربران
107نوبت موفق در دکترتو
خدمات: گلوکوم (آب سیاه)
نوبت‌دهی مطب
شیراز، حدفاصل، چهارراه زرگری و بلوار چمران، روبه روی دبیرستان بزرگی، ساختمان پزشکی ابن سینا، طبقه اول، واحد 5


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز

دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر گلوکوم (آب سیاه) و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. گلوکوم (آب سیاه) در شیراز از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان گلوکوم (آب سیاه) در شیراز در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. گلوکوم (آب سیاه) در شیراز در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان گلوکوم (آب سیاه) در شیراز در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب شیراز است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان گلوکوم (آب سیاه) در شیراز یک دکتر گلوکوم (آب سیاه) خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر گلوکوم (آب سیاه) خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) (متخصص و فوق تخصص) در شیراز

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز ، می توانید به لیست دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای گلوکوم (آب سیاه) مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر گلوکوم (آب سیاه) شیراز در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گلوکوم (آب سیاه) شیراز در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در شیراز شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گلوکوم (آب سیاه) خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گلوکوم (آب سیاه) شیراز بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گلوکوم (آب سیاه) شیراز را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گلوکوم (آب سیاه) شیراز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گلوکوم (آب سیاه) در شیراز استفاده کنید

بهترین دکترهای گلوکوم (آب سیاه) در ایران

بهترین دکترهای متخصص در شیراز

دکتر زنان شیرازدکتر عمومی شیرازدکتر متخصص داخلی شیرازدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) شیرازدکتر روانشناس شیرازدکتر دندانپزشک شیرازدکتر جراحی عمومی شیرازدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیرازدکتر قلب شیرازدکتر متخصص ارتوپد شیرازدکتر متخصص چشم پزشک شیرازدکتر متخصص گوش و حلق و بینی شیرازدکتر متخصص تغذیه شیرازدکتر متخصص اورولوژی شیرازدکتر پوست شیرازمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیرازجراح مغز و اعصاب شیرازدکتر متخصص بیماری های عفونی شیرازدکتر متخصص گوارش و کبد شیرازمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی شیرازدکتر بینایی سنجی شیرازدکتر متخصص غدد شیرازمتخصص فیزیوتراپی شیرازمتخصص شنوایی سنجی شیرازدکتر متخصص ریه شیرازمتخصص روماتولوژی شیرازدکتر جراح پلاستیک شیرازدکتر متخصص گفتار درمانی شیرازدکتر متخصص آسم و آلرژی شیرازدکتر متخصص خون و سرطان شناسی شیرازدکتر متخصص کلیه بزرگسالان شیرازدکتر متخصص غدد کودکان شیرازدکتر متخصص کایروپراکتیک شیرازدکتر مامایی شیرازمتخصص رادیوتراپیست شیرازمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیرازدکتر مشاور دارویی شیرازدکتر متخصص ژنتیک پزشکی شیرازدکتر متخصص طب سنتی شیرازدکتر متخصص درد شیراز