دکتر نوشین السادات حسینی

دکتر نوشین السادات حسینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مراقبت های قبل، حین و بعد از بارداری

انجام زایمان طبیعی و سزارین

درمان نازایی و تعیین جنسیت جنین

مراقبت های زنان

تست پاپ اسمیر

سونوگرافی

کد نظام پزشکی

87715

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند (اداری) ، جنب داروخانه الزهرا ، طبقه دوم ، واحد 26

تلفن:03132240895

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین السادات حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نوشین السادات حسینی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر نوشین السادات حسینی
دکتر نوشین السادات حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین السادات حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین السادات حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین السادات حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین السادات حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین السادات حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین السادات حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین السادات حسینی کجا است؟
دکترنوشین السادات حسینی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوشین السادات حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین السادات حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین السادات حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین السادات حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین السادات حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین السادات حسینی چه زمانی است؟
دکتر نوشین السادات حسینی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین السادات حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین السادات حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نوشین السادات حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین السادات حسینی 0 از 5 است.

درباره دکتر نوشین السادات حسینیدکترنوشین السادات حسینی dr nooshinosadat hoseini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر نوشین السادات حسینی در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند (اداری) ، جنب داروخانه الزهرا ، طبقه دوم ، واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین السادات حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240895 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین السادات حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین السادات حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین السادات حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین السادات حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین السادات حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.