دکتر فرزانه احمدپور قزوینی

دکتر فرزانه احمدپور قزوینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

128916
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص زنان، زایمان و نازایی

زیبایی زنان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم وسوم تهرانپارس، روبه روی اورژانس بیمارستان تهرانپارس، ساختمان پزشکان ۱۵۹، پلاک ۳۴۱، طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سلامت
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه احمدپور قزوینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه احمدپور قزوینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده ماهر و مهربون و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزانه احمدپور قزوینی
نوبت مطب تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم وسوم تهرانپارس، روبه روی اورژانس بیمارستان تهرانپارس، ساختمان پزشکان ۱۵۹، پلاک ۳۴۱، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه احمدپور قزوینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه احمدپور قزوینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه احمدپور قزوینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه احمدپور قزوینی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه احمدپور قزوینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه احمدپور قزوینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه احمدپور قزوینی کجا است؟
دکتر فرزانه احمدپور قزوینی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه احمدپور قزوینی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه احمدپور قزوینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه احمدپور قزوینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه احمدپور قزوینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه احمدپور قزوینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه احمدپور قزوینی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه احمدپور قزوینی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه احمدپور قزوینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه احمدپور قزوینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزانه احمدپور قزوینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه احمدپور قزوینی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه احمدپور قزوینیدکتر فرزانه احمدپور قزوینی dr farzaneh ahmad pur ghazvini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فرزانه احمدپور قزوینی در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم وسوم تهرانپارس، روبه روی اورژانس بیمارستان تهرانپارس، ساختمان پزشکان ۱۵۹، پلاک ۳۴۱، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه احمدپور قزوینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177865111-02177705160 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه احمدپور قزوینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه احمدپور قزوینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه احمدپور قزوینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه احمدپور قزوینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه احمدپور قزوینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.