دکتر فرهاد ملک زاد

دکتر فرهاد ملک زاد

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

19761
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر فرهاد ملک زاد از متخصصان پوست، مو و زیبایی در شهر تهران هستند. مطب دکتر فرهاد ملک زاد در تهران، شریعتی، نرسیده به تجریش، جنب داروخانه طالقانی، شماره1980، طبقه اول واقع شده است. برای تماس با مطب دکتر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122236469 استفاده کنید. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. در مطب دکتر فرهاد ملک زاد امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه امکان‌پذیر است و همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم فراهم است. با اجرایی شدن قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، صدور نسخه الکترونیک هم توسط دکتر فرهاد ملک زاد انجام می‌شود. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد ملک زاد پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به ۳ روش نوبت‌دهی حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۸۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، نرسیده به تجریش، جنب داروخانه طالقانی، شماره1980، طبقه اول

تلفن:02122236469

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد ملک زاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد ملک زاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده حاذق بودن

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن

پارسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و صبور و البته حرفه ای

ارزو سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک باتجربه با حوصله و ازهمه مهمتر تشخیص درست از ویژگی دکتر ملک پور هست ،بنده واقعن از ایشون معجزه دیدم ،خدا بهشون توان مضاعف بده ،الهی آمین

نیلوفر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار زیاد حرفه ای و حاذق بودن به سرعت تشخیص دادن و درمان کردن و آرامش ایشون خودش کلید حل مشکلاته

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرهاد ملک زاد
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شریعتی، نرسیده به تجریش، جنب داروخانه طالقانی، شماره1980، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 13 تیر ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد ملک زاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد ملک زاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد ملک زاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد ملک زاد چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد ملک زاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ملک زاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد ملک زاد کجا است؟
دکتر فرهاد ملک زاد 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد ملک زاد را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد ملک زاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ملک زاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد ملک زاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد ملک زاد متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد ملک زاد چه زمانی است؟
دکتر فرهاد ملک زاد از روز سه‌شنبه 13 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ملک زاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد ملک زاد چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فرهاد ملک زاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد ملک زاد 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد ملک زاددکتر فرهاد ملک زاد dr farhad malekzad از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر فرهاد ملک زاد در تهران، شریعتی، نرسیده به تجریش، جنب داروخانه طالقانی، شماره1980، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد ملک زاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122236469 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد ملک زاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد ملک زاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد ملک زاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد ملک زاد متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد ملک زاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.