دکتر عادل نجاتی

دکتر عادل نجاتی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

رشت

کد نظام پزشکی

125961

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب گلسار

آدرس:

رشت، گلسار، ابتدای خیابان ۷۸، روبه روی اداره پست، جنب اداره اوقاف

تلفن:01332112516

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عادل نجاتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عادل نجاتی
نوبت مطب گلسار
رزرو آنلاین نوبت
رشت - رشت، گلسار، ابتدای خیابان ۷۸، روبه روی اداره پست، جنب اداره اوقاف
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عادل نجاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عادل نجاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عادل نجاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عادل نجاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت عادل نجاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل نجاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عادل نجاتی کجا است؟
دکتر عادل نجاتی 1 مطب در مطب گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عادل نجاتی را ببینید.
+
آیا دکتر عادل نجاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عادل نجاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عادل نجاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عادل نجاتی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عادل نجاتی چه زمانی است؟
دکتر عادل نجاتی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل نجاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عادل نجاتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عادل نجاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عادل نجاتی 0 از 5 است.

درباره دکتر عادل نجاتیدکتر عادل نجاتی dr adel nejati از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) رشت هستند. مطب دکتر عادل نجاتی در رشت، گلسار، ابتدای خیابان ۷۸، روبه روی اداره پست، جنب اداره اوقاف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عادل نجاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332112516 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عادل نجاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عادل نجاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عادل نجاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عادل نجاتی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عادل نجاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.