دکتر سمانه متقی

دکتر سمانه متقی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

30873

درباره‌پزشک

دکترا روانشناسی، روانشناس بالینی

مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی، مشاوره طلاق، مشاوره فردی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، پایین از متروی تجریش، کوچه تدین، پلاک کلینیک 5، موج امید

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • جانبازان
  • کارمندان دولت

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران،بهستان هشتم، کلینیک مستانه

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمانه متقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمانه متقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، پایین از متروی تجریش، کوچه تدین، پلاک کلینیک 5، موج امید


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پاسداران
تهران - تهران، پاسداران،بهستان هشتم، کلینیک مستانه


نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
30 دقیقه گفتگو180,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمانه متقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمانه متقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمانه متقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمانه متقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمانه متقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه متقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمانه متقی کجا است؟
دکتر سمانه متقی 2 مطب در مطب شریعتی و مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمانه متقی را ببینید.
+
آیا دکتر سمانه متقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه متقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمانه متقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمانه متقی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمانه متقی چه زمانی است؟
دکتر سمانه متقی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه متقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمانه متقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمانه متقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمانه متقی 0 از 5 است.
درباره دکتر سمانه متقی


دکتر سمانه متقی dr samaneh motaghi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سمانه متقی در تهران، خیابان شریعتی، پایین از متروی تجریش، کوچه تدین، پلاک کلینیک 5، موج امید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمانه متقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126452139 - 09335242240 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمانه متقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمانه متقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمانه متقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمانه متقی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمانه متقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.