دکتر فاطمه خدامرادی

دکتر فاطمه خدامرادی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

51909

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس اباد، روبروی هتل سیمرغ، پلاک ۲۲۰۴، طبقه اول، واحد ۴

تلفن:02188552596

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه خدامرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه خدامرادی
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس اباد، روبروی هتل سیمرغ، پلاک ۲۲۰۴، طبقه اول، واحد ۴
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه خدامرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه خدامرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه خدامرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه خدامرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه خدامرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خدامرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه خدامرادی کجا است؟
دکتر فاطمه خدامرادی 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه خدامرادی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه خدامرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خدامرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه خدامرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه خدامرادی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه خدامرادی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه خدامرادی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خدامرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه خدامرادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه خدامرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه خدامرادی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه خدامرادیدکتر فاطمه خدامرادی dr fatemeh khoda moradi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه خدامرادی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس اباد، روبروی هتل سیمرغ، پلاک ۲۲۰۴، طبقه اول، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه خدامرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188552596 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه خدامرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه خدامرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه خدامرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه خدامرادی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه خدامرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.