کد نظام پزشکی

41717

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار شهید مفتح

آدرس:

مشهد، بلوار شهید مفتح، مفتح ۵، روبه روی داروخانه دکتر شیرازی نیا، پلاک ۱۹۳، طبقه دوم

تلفن:05132702189

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبداله ساجدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار شهید مفتح
دکتر عبداله ساجدی
دکتر عبداله ساجدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبداله ساجدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبداله ساجدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبداله ساجدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبداله ساجدی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبداله ساجدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله ساجدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبداله ساجدی کجا است؟
دکترعبداله ساجدی مطب بلوار شهید مفتح مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبداله ساجدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبداله ساجدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله ساجدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبداله ساجدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبداله ساجدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبداله ساجدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبداله ساجدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله ساجدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبداله ساجدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبداله ساجدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبداله ساجدی 0 از 5 است.

درباره دکتر عبداله ساجدیدکترعبداله ساجدی dr abdolah Sajedi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر عبداله ساجدی در مشهد، بلوار شهید مفتح، مفتح ۵، روبه روی داروخانه دکتر شیرازی نیا، پلاک ۱۹۳، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبداله ساجدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132702189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبداله ساجدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبداله ساجدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبداله ساجدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبداله ساجدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبداله ساجدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.