تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی ریه

مشاوره متنی با بهترین دکترهای ریه

ترتیب نمایش
دکتر سعید جهانشاهلو

دکتر سعید جهانشاهلو

تخصص داخلی
فوق تخصص ریه
%92
پیشنهاد(از 37 کاربر)
خدمات:
اسپیرومتری (نوار ریه)آسمبرونشکتازی+19مورد دیگر
تبریزتبریز، چهارراه باغ شمال، اول 17 شهریور جدید، ساختمان آپادانا، طبقه 4
دکتر زهرا مهربان

دکتر زهرا مهربان

فوق تخصص ریه
تخصص داخلی
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)
نوبت‌دهی مطب


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای ریه

دکترهای ریه چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر ریه و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. ریه از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان ریه در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای ریه نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر ریه و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. ریه در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان ریه در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان ریه یک دکتر ریه خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر ریه خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای ریه (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای ریه ایران، می‌توانید به لیست دکترهای ریه در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای ریه نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای ریه در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای ریه در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای ریه در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای ریه که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در ریه را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در ریه به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای ریه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر ریه در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر ریه در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ریه شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر ریه خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای ریه می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر ریه در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای ریه را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای ریه در کلان شهرهای ایران:

دکتر ریه تهران
دکتر ریه شیراز
دکتر ریه اصفهان
دکتر ریه مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر ریه بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای ریه به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ریه را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر ریه چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای ریه با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ریه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.