دکتر سعید سرسنگی علی آبادی

دکتر سعید سرسنگی علی آبادی

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

150370

درباره‌پزشک

در مطب ارائه خدمات زیبایی، عصب کشی،ترمیم ،ایمپلنت، پروتز، دست دندان روکش، لامینت کامپوزیت وسرامیک برای اطفال و بزرگسال انجام می شود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه 26، مجتمع پزشکان ابن سینا، واحد 7، طبقه 2

تلفن:09135360526

افتخارات

دارای نشان برندینگ سه گانه زیبایی سلامت در دندانپزشکی

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید سرسنگی علی آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید سرسنگی علی آبادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید سرسنگی علی آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید سرسنگی علی آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید سرسنگی علی آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید سرسنگی علی آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید سرسنگی علی آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سرسنگی علی آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید سرسنگی علی آبادی کجا است؟
دکتر سعید سرسنگی علی آبادی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید سرسنگی علی آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید سرسنگی علی آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سرسنگی علی آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید سرسنگی علی آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید سرسنگی علی آبادی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید سرسنگی علی آبادی چه زمانی است؟
دکتر سعید سرسنگی علی آبادی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سرسنگی علی آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید سرسنگی علی آبادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید سرسنگی علی آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید سرسنگی علی آبادی 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید سرسنگی علی آبادیدکتر سعید سرسنگی علی آبادی dr saeed sarsang ali abadi از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر سعید سرسنگی علی آبادی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه 26، مجتمع پزشکان ابن سینا، واحد 7، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید سرسنگی علی آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135360526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید سرسنگی علی آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید سرسنگی علی آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید سرسنگی علی آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید سرسنگی علی آبادی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید سرسنگی علی آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.