دکتر محمد علی سرلک

دکتر محمد علی سرلک

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

25854

درباره‌پزشک

متخصص جراحی عمومی، لاپاروسکوپی، زیبایی و پلاستیک

جراحی های شکم، سینه، پلک، بینی، ساکشن، جراحب کیسه صفرا با لاپاروسکوپی، تیروئید، فتق

هموروئید، کیست موئی، ختنه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، خیابان 190 غربی (شهید علیدوستی)، ساختمان رادین، پلاک 1، واحد 2

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد علی سرلک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد علی سرلک
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، خیابان 190 غربی (شهید علیدوستی)، ساختمان رادین، پلاک 1، واحد 2


نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
15 دقیقه گفتگو45,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد علی سرلک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد علی سرلک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد علی سرلک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد علی سرلک چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد علی سرلک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی سرلک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد علی سرلک کجا است؟
دکتر محمد علی سرلک 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد علی سرلک را ببینید.
+
آیا دکتر محمد علی سرلک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی سرلک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد علی سرلک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد علی سرلک متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد علی سرلک چه زمانی است؟
دکتر محمد علی سرلک از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی سرلک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد علی سرلک چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد علی سرلک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد علی سرلک 0 از 5 است.
درباره دکتر محمد علی سرلک


دکتر محمد علی سرلک dr mohammad ali sarlak از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمد علی سرلک در تهران، خیابان 190 غربی (شهید علیدوستی)، ساختمان رادین، پلاک 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد علی سرلک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177374900 , 02177718531 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد علی سرلک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد علی سرلک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد علی سرلک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد علی سرلک متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد علی سرلک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.