دکتر مسعود صالحی پور

دکتر مسعود صالحی پور

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

بندرعباس

کد نظام پزشکی

72928
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی اب مروارید ، اب سیاه ، لیزیک ، PRK ، استرابیسم و انحراف چشم

جراحی شبکیه و خونریزیهای داخل چشم

لیزر های داخل چشم و شبکیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات خیابان شهید کارزونی

آدرس:

بندرعباس، خیابان شهید کازرونی، روبروی درب پارکینگ طبقاتی پاسارگاد، ساختمان جهانگیریه، طبقه دوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود صالحی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود صالحی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

میلاد
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دقت لازم رو نداشتند.

شیدا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

بلقیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد دکتر خانم فاطمه رفیعی خیلی خوب معاینات ایشان خیلی با دقت وسریع بو د

حبیب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به خاطر فوق تخصص وداشتن دستگاه هاي چشم پزشكي

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود صالحی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود صالحی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود صالحی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود صالحی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود صالحی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود صالحی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صالحی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود صالحی پور کجا است؟
دکتر مسعود صالحی پور 1 مطب در خیابان شهید کارزونی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود صالحی پور را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود صالحی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صالحی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود صالحی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود صالحی پور متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود صالحی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود صالحی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صالحی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود صالحی پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مسعود صالحی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود صالحی پور 4 از 5 است.

درباره دکتر مسعود صالحی پوردکتر مسعود صالحی پور dr masoud salehi poor از دکترهای متخصص چشم پزشکی بندرعباس هستند. مطب دکتر مسعود صالحی پور در بندرعباس، خیابان شهید کازرونی، روبروی درب پارکینگ طبقاتی پاسارگاد، ساختمان جهانگیریه، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود صالحی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632252593-07632253595-07632253594 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود صالحی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود صالحی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود صالحی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود صالحی پور متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود صالحی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.