دکتر لیلا مهدی زاده

دکتر لیلا مهدی زاده

تخصص کودکان و نوزادان

فسا

درباره‌ی پزشک

رتبه برتر بورد تخصصی

در مطب کودکانی با بیماری های خونی، رشد و نمو، تغذیه، آسم آلرژی، بیماری های گوارشی، مشاوره ،دیابت،زردی نوزاد،کوتاهی قد،رژیم افزایش و کاهش وزن، اعصاب و تشنج کودکان ویزیت می شوند.

کد نظام پزشکی

۱۳۷۷۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار کارخانه قند

آدرس:

فسا، بلوار کارخانه قند، نبش کوچه 9، ساختمان سلامت، طبقه2، واحد3

افتخارات

رتبه برتر بورد تخصصی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا مهدی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کارخانه قند
ملاحظات

لینک اینستاگرام دکتر مهدی زاده:dr.leila.mahdizadeh

دکتر لیلا مهدی زاده
دکتر لیلا مهدی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا مهدی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا مهدی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا مهدی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا مهدی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا مهدی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مهدی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا مهدی زاده کجا است؟
دکتر لیلا مهدی زاده 1 مطب در مطب بلوار کارخانه قند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا مهدی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا مهدی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مهدی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا مهدی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا مهدی زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا مهدی زاده چه زمانی است؟
دکتر لیلا مهدی زاده از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مهدی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا مهدی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا مهدی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا مهدی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا مهدی زادهدکتر لیلا مهدی زاده dr leyla mehdi zade از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان فسا هستند. مطب دکتر لیلا مهدی زاده در فسا، بلوار کارخانه قند، نبش کوچه 9، ساختمان سلامت، طبقه2، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا مهدی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07153357071 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا مهدی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا مهدی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا مهدی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا مهدی زاده تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا مهدی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.