دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فتانه غلامضاد

دکتر فتانه غلامضاد

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

150538
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

در مطب ارائه خدمات زیبایی، عصب کشی،ترمیم ،ایمپلنت، پروتز، دست دندان روکش، لامینت کامپوزیت وسرامیک برای اطفال و بزرگسال انجام می شود. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه 26، مجتمع پزشکان ابن سینا، واحد 7، طبقه 2

تلفن:09135360526

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سینا
 • جانبازان
 • کارمندان دولت

افتخارات

دارای نشان برندینگ سه گانه زیبایی سلامت در دندانپزشکی 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فتانه غلامضاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فتانه غلامضاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فتانه غلامضاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار طالقانی
یزد - یزد، بلوار طالقانی، کوچه 26، مجتمع پزشکان ابن سینا، واحد 7، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فتانه غلامضاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتانه غلامضاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فتانه غلامضاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فتانه غلامضاد چقدر است؟
هزینه ویزیت فتانه غلامضاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه غلامضاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فتانه غلامضاد کجا است؟
دکتر فتانه غلامضاد 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فتانه غلامضاد را ببینید.
+
آیا دکتر فتانه غلامضاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه غلامضاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فتانه غلامضاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتانه غلامضاد متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فتانه غلامضاد چه زمانی است؟
دکتر فتانه غلامضاد از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه غلامضاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فتانه غلامضاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فتانه غلامضاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فتانه غلامضاد 0 از 5 است.
درباره دکتر فتانه غلامضاد


دکتر فتانه غلامضاد dr fatane holamzad از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر فتانه غلامضاد در یزد، بلوار طالقانی، کوچه 26، مجتمع پزشکان ابن سینا، واحد 7، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فتانه غلامضاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135360526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فتانه غلامضاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فتانه غلامضاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فتانه غلامضاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فتانه غلامضاد متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فتانه غلامضاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.