دکتر علیرضا مولوی پور

دکتر علیرضا مولوی پور

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

مشهد
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص جراح قلب اطفال و بزرگسالان

  شامل بیماریهای مادر زادی کودکان، بیماریهای عروق قلب و دریچه های قلب   

کد نظام پزشکی

31981

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر علیرضا مولوی پور

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، مجتمع پزشکان افتاب، طبقه1

تلفن:05137525847

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا مولوی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا مولوی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علیرضا مولوی پور
دکتر علیرضا مولوی پور
دکتر علیرضا مولوی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا مولوی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا مولوی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا مولوی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا مولوی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا مولوی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مولوی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا مولوی پور کجا است؟
دکترعلیرضا مولوی پور مطب دکتر علیرضا مولوی پور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا مولوی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا مولوی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مولوی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا مولوی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا مولوی پور متخصص جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا مولوی پور چه زمانی است؟
دکتر علیرضا مولوی پور از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مولوی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا مولوی پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علیرضا مولوی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا مولوی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا مولوی پوردکترعلیرضا مولوی پور dr alireza molavi pur از دکترهای متخصص مشهد هستند. مطب دکتر علیرضا مولوی پور در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، مجتمع پزشکان افتاب، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا مولوی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137525847 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا مولوی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا مولوی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا مولوی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا مولوی پور متخصص و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا مولوی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.