دکتر مرجان معزی مدنی

دکتر مرجان معزی مدنی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

70672
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار: 

بیمارستان جم

بیمارستان مردم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب حکیمیه

آدرس:

حکیمیه، بلوار بهار، درمانگاه شبانه روزی الزهرا

تلفن:02177004003

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان معزی مدنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان معزی مدنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

مایده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پر از تجربه و انرژی مثبت هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرجان معزی مدنیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان معزی مدنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان معزی مدنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان معزی مدنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان معزی مدنی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان معزی مدنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان معزی مدنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان معزی مدنی کجا است؟
دکتر مرجان معزی مدنی 1 مطب در مطب حکیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان معزی مدنی را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان معزی مدنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان معزی مدنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان معزی مدنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان معزی مدنی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان معزی مدنی چه زمانی است؟
دکتر مرجان معزی مدنی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان معزی مدنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان معزی مدنی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مرجان معزی مدنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان معزی مدنی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرجان معزی مدنیدکتر مرجان معزی مدنی Dr marjan moezzi madani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مرجان معزی مدنی در حکیمیه، بلوار بهار، درمانگاه شبانه روزی الزهرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان معزی مدنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177004003 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان معزی مدنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان معزی مدنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان معزی مدنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان معزی مدنی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان معزی مدنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.