تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی جراحی کودکان

مشاوره متنی با بهترین دکترهای جراحی کودکان

ترتیب نمایش
دکتر منصور شیخ

دکتر منصور شیخ

تخصص جراحی عمومی
فوق تخصص جراحی کودکان
جراحی و اورولوژی اطفال
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)
تهرانتهران ، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر یا بخارست ، خیابان دوم ، ساختمان ۳ ، طبقه ۳
دکتر مرتضی مازوچی

دکتر مرتضی مازوچی

تخصص جراحی عمومی
فوق تخصص جراحی کودکان
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)
خدمات:
جراحی فیستولجراحی سینوس پیلونیدال (کیست مویی)لیزرسینوس پیلونیدال (کیست مویی)+24مورد دیگر
کرجکرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبه روی کلینیک بهبد، ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 7 شمالی، واحد 24
دکتر علی بهادر

دکتر علی بهادر

تخصص جراحی عمومی
فوق تخصص جراحی کودکان
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
دکتر احمد محمدی پور

دکتر احمد محمدی پور

تخصص جراحی عمومی
فوق تخصص جراحی کودکان
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی کودکان

دکترهای جراحی کودکان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی کودکان و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی کودکان از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی کودکان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی کودکان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی کودکان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی کودکان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی کودکان در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی کودکان یک دکتر جراحی کودکان خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی کودکان خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی کودکان (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی کودکان ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی کودکان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی کودکان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی کودکان در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی کودکان در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی کودکان در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی کودکان که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی کودکان را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی کودکان به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی کودکان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی کودکان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی کودکان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی کودکان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی کودکان خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای جراحی کودکان می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر جراحی کودکان در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای جراحی کودکان را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای جراحی کودکان در کلان شهرهای ایران:

دکتر جراحی کودکان تهران
دکتر جراحی کودکان شیراز
دکتر جراحی کودکان اصفهان
دکتر جراحی کودکان مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر جراحی کودکان بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای جراحی کودکان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی کودکان را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی کودکان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای جراحی کودکان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی کودکان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.