دکتر رضا نظرزاده

دکتر رضا نظرزاده

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

مشهد

کد نظام پزشکی

91829

درباره‌پزشک

شکاف کام و لب، اورولوژی کودکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب خیابان دانشگاه

آدرس:

مشهد، خیابان دانشگاه، کفائی، کفائی 1، ساختمان صدرا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا نظرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا نظرزاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان دانشگاه
مشهد - مشهد، خیابان دانشگاه، کفائی، کفائی 1، ساختمان صدرا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا نظرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا نظرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا نظرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا نظرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا نظرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا نظرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا نظرزاده کجا است؟
دکتر رضا نظرزاده 1 مطب در مطب خیابان دانشگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا نظرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر رضا نظرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا نظرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا نظرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا نظرزاده متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا نظرزاده چه زمانی است؟
دکتر رضا نظرزاده از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا نظرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا نظرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا نظرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا نظرزاده 0 از 5 است.
درباره دکتر رضا نظرزاده


دکتر رضا نظرزاده dr reza nazarzadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر رضا نظرزاده در مشهد، خیابان دانشگاه، کفائی، کفائی 1، ساختمان صدرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا نظرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138482189 ، 05138480646 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا نظرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا نظرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا نظرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا نظرزاده متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا نظرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.