دکتر میترا ناصری

دکتر میترا ناصری

کد نظام پزشکی: 33807
5 (27 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
444 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر میترا ناصری

مطب چهارراه دکترا
آدرس: مشهد - مشهد، چهارراه دکترا، نبش کفائی1، پلاک27، ساختمان صدرا، طبقه1
اولین نوبت آزاد:پنج‌شنبه 4 مرداد | 19:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر میترا ناصری

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: فردا | 19:00
200,000 تومان

درباره دکتر میترا ناصری

20سال سابقه کار نفرولوژیست کودکان

آدرس مطب دکتر میترا ناصری

مطب چهارراه دکترا
آدرس:
مشهد، چهارراه دکترا، نبش کفائی1، پلاک27، ساختمان صدرا، طبقه1
تلفن:

نظرات درباره دکتر میترا ناصری

5
از 27 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
نجمه(1403/04/12)
نوبت دهی مطب
(1403/04/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی خوب
کاربر دکترتو(1403/03/09)
نوبت دهی مطب
(1403/03/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سلام وقت شما بخیر برای سنگ کلیه مراجعه داشتم تشخیص درست دادند و با دارو برطرف شد. فقط خیلی وقت روی نوشتن پرونده می کنند و درگیر ثبت سیستم دارو و سونو و آزمایش هستند تا اینکه بخواهند با بیمار و سوالاتش پاسخگو باشند. در کل دکتر خوبی هستند بشرطی که وقت بیشتر برای خود بیمار بگذارند تا اینکه پرونده نویسی کنند.
زهرا سادات(1402/11/05)
مشاوره تلفنی
(1402/11/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
در پاسخگویی عالی بودن ان شاءالله داروها و آزمایشی که تجویز کردن ببینم روند درمان چطور خواهد بود
علی رضا(1402/11/03)
نوبت دهی مطب
(1402/11/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی و کارشون درست
محمدحنان(1402/10/06)
نوبت دهی مطب
(1402/10/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
پزشک ماهر هستند
ترانه(1402/09/17)
نوبت دهی مطب
(1402/09/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
باحوصله و بادقت هستن و بیماری را خیلی خوب برای بیمار توضیح میدهند و راه درمان را پیشنهاد میدهند.

سوالات متداول راجع به دکتر میترا ناصری

چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا ناصری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا ناصری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا ناصری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر میترا ناصری چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا ناصری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا ناصری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر میترا ناصری کجا است؟
دکتر میترا ناصری 1 مطب در مطب چهارراه دکترا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میترا ناصری را ببینید.
آیا دکتر میترا ناصری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا ناصری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر میترا ناصری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا ناصری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا ناصری چه زمانی است؟
دکتر میترا ناصری از روز فردا بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا ناصری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا ناصری چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر میترا ناصری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا ناصری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر میترا ناصریدکتر میترا ناصری dr mitra naseri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر میترا ناصری در مشهد، چهارراه دکترا، نبش کفائی1، پلاک27، ساختمان صدرا، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا ناصری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138480307 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا ناصری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا ناصری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا ناصری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا ناصری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا ناصری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.