تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی مغز و اعصاب (نورولوژی)

مشاوره متنی با بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی)

ترتیب نمایش
دکتر سمانه کبیری

دکتر سمانه کبیری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
%94
پیشنهاد(از 15 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر نوشین مهربد

دکتر نوشین مهربد

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)
اصفهاناصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، جنب بنگاه ماشین، ساختمان مروارید، طبقه اول
دکتر حسین عارفی

دکتر حسین عارفی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)
کرمانکرمان، بلوار جهاد، کوچه 3، ساختمان پزشکان 57، طبقه همکف
دکتر مریم رهنما

دکتر مریم رهنما

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)
ایلامایلام، خیابان سعدی جنوبی،کوچه حوزه علمیه،کنار داروخانه کیمیا
دکتر مهدیه افضلی

دکتر مهدیه افضلی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)
نوبت‌دهی مطب
دکتر ناهید عباسی خوش سیرت

دکتر ناهید عباسی خوش سیرت

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
مشاوره تلفنی
کرجکرج، هفت تیر، بلوار دانش آموز، کوچه اسدی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه چهارم
دکتر پارلا توحیدی

دکتر پارلا توحیدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
نوبت‌دهی مطب
دکتر مریم شیرمردی

دکتر مریم شیرمردی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
مسجدسلیمانمسجد سلیمان، خیابان آزادی، کوچه چاه نفتی، جنب رستوران باروک
دکتر الناز کیادربندسری

دکتر الناز کیادربندسری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
تهرانتهران، الهیه، مریم شرقی، پلاک 47، طبقه 1
دکتر دینا معتمدی

دکتر دینا معتمدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
نوبت‌دهی مطب
دکتر مهدی سیدآبادی

دکتر مهدی سیدآبادی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
نوبت‌دهی مطب


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی)

دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. مغز و اعصاب (نورولوژی) از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان مغز و اعصاب (نورولوژی) در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. مغز و اعصاب (نورولوژی) در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان مغز و اعصاب (نورولوژی) یک دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) ایران، می‌توانید به لیست دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در مغز و اعصاب (نورولوژی) را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در مغز و اعصاب (نورولوژی) به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) در کلان شهرهای ایران:

دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران
دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز
دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان
دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

تخصص‌های مرتبط با مغز و اعصاب (نورولوژی)

بهترین دکترهای مغز و اعصاب (نورولوژی) در ایران

دکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) اراکدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) ساریدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریزدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) ارومیهدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمانشاهدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) اهوازدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) شیرازدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهددکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهاندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) زاهداندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) سنندجدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) همداندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) شهرکرددکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) خرم آباددکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) ایلامدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) یاسوجدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهردکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) زنجاندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) سمناندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) یزددکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) بیرجنددکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) تهراندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) اردبیلدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) قمدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) قزویندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) گرگاندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) بجنورددکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) کرجدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) کرماندکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) بندرعباسدکتر مغز و اعصاب (نورولوژی) رشت