تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی جراحی قلب و عروق

مشاوره متنی با بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق

ترتیب نمایش
دکتر احمدرضا نصر

دکتر احمدرضا نصر

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)
مشاوره تلفنی
اصفهاناصفهان ،خیابان شمس آبادی ،چهارراه قصر ، روبروی بانک ملت،ساختمان رودکی، طبقه سوم
دکتر رضا خواجه

دکتر رضا خواجه

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تخصص جراحی عمومی
مشاوره تلفنی
شیرازشیراز، درمانگاه بیمارستان الزهرا


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی قلب و عروق

دکترهای جراحی قلب و عروق چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی قلب و عروق و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی قلب و عروق از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی قلب و عروق در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی قلب و عروق و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی قلب و عروق در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی قلب و عروق در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی قلب و عروق یک دکتر جراحی قلب و عروق خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی قلب و عروق خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی قلب و عروق در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی قلب و عروق که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی قلب و عروق را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی قلب و عروق به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی قلب و عروق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی قلب و عروق در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی قلب و عروق در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی قلب و عروق شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی قلب و عروق خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای جراحی قلب و عروق می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر جراحی قلب و عروق در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در کلان شهرهای ایران:

دکتر جراحی قلب و عروق تهران
دکتر جراحی قلب و عروق شیراز
دکتر جراحی قلب و عروق اصفهان
دکتر جراحی قلب و عروق مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر جراحی قلب و عروق بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای جراحی قلب و عروق به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی قلب و عروق را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی قلب و عروق چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای جراحی قلب و عروق با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی قلب و عروق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

بهترین دکترهای جراحی قلب و عروق در ایران

دکتر جراحی قلب و عروق اراکدکتر جراحی قلب و عروق ساریدکتر جراحی قلب و عروق تبریزدکتر جراحی قلب و عروق ارومیهدکتر جراحی قلب و عروق کرمانشاهدکتر جراحی قلب و عروق اهوازدکتر جراحی قلب و عروق شیرازدکتر جراحی قلب و عروق مشهددکتر جراحی قلب و عروق اصفهاندکتر جراحی قلب و عروق زاهداندکتر جراحی قلب و عروق سنندجدکتر جراحی قلب و عروق همداندکتر جراحی قلب و عروق شهرکرددکتر جراحی قلب و عروق خرم آباددکتر جراحی قلب و عروق ایلامدکتر جراحی قلب و عروق یاسوجدکتر جراحی قلب و عروق بوشهردکتر جراحی قلب و عروق زنجاندکتر جراحی قلب و عروق سمناندکتر جراحی قلب و عروق یزددکتر جراحی قلب و عروق بیرجنددکتر جراحی قلب و عروق تهراندکتر جراحی قلب و عروق اردبیلدکتر جراحی قلب و عروق قمدکتر جراحی قلب و عروق قزویندکتر جراحی قلب و عروق گرگاندکتر جراحی قلب و عروق بجنورددکتر جراحی قلب و عروق کرجدکتر جراحی قلب و عروق کرماندکتر جراحی قلب و عروق بندرعباسدکتر جراحی قلب و عروق رشت