پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۱۵۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق
 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات درمانگاه بیمارستان الزهرا

آدرس:

شیراز، درمانگاه بیمارستان الزهرا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا خواجه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا خواجه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

۰ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه بیمارستان الزهرا
دکتر رضا خواجه
دکتر رضا خواجه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا خواجه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا خواجه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا خواجه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا خواجه چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا خواجه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا خواجه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا خواجه کجا است؟
دکتر رضا خواجه 1 مطب در درمانگاه بیمارستان الزهرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا خواجه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا خواجه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا خواجه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا خواجه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا خواجه متخصص جراحی قلب و عروق و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا خواجه چه زمانی است؟
دکتر رضا خواجه از روز سه شنبه 26 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا خواجه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا خواجه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رضا خواجه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا خواجه 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا خواجهدکتر رضا خواجه dr reza khaje از دکترهای متخصص فوق تخصص جراحی قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر رضا خواجه در شیراز، درمانگاه بیمارستان الزهرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا خواجه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137366834 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا خواجه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا خواجه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا خواجه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا خواجه فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص جراحی قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا خواجه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.