درباره‌ی پزشک

انجام پاپ اسمیر و معاینه پستان

تعیین جنسیت

کنترل مراقبت های دوران بارداری و تغذیه بارداری

مشاور اختلالات جنسی

مشاور پش از ازدواج

کد نظام پزشکی

م-۵۵۶۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، ابتدای45 متری کاج، ساختمان پزشکان تریتا، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عظیمیه
فاطمه رضایی
فاطمه رضایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه رضایی کجا است؟
دکتر فاطمه رضایی 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه رضایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه رضایی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه رضایی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه رضایی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه رضایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه رضایی 0 از 5 است.

درباره فاطمه رضاییفاطمه رضایی dr fatemeh rezai از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب فاطمه رضایی در کرج، عظیمیه، ابتدای45 متری کاج، ساختمان پزشکان تریتا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632562816 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه رضایی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.