دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر غلامرضا بهداد

دکتر غلامرضا بهداد

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

15617
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه قصر

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قصرنور، واحد 103

تلفن:03132240074

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا بهداد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا بهداد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی و باتجربه

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی با حوصله و بزرگوار

یوسف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند. دستور و اقدامات لازم را برای بیمار انجام دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا بهداد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه قصر
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قصرنور، واحد 103


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا بهداد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا بهداد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا بهداد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا بهداد چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا بهداد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بهداد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا بهداد کجا است؟
دکتر غلامرضا بهداد 1 مطب در مطب چهارراه قصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا بهداد را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا بهداد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بهداد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا بهداد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا بهداد متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا بهداد چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا بهداد از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا بهداد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا بهداد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر غلامرضا بهداد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا بهداد 5 از 5 است.
درباره دکتر غلامرضا بهداد


دکتر غلامرضا بهداد dr gholam reza behdad از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر غلامرضا بهداد در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قصرنور، واحد 103 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا بهداد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240074 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا بهداد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا بهداد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا بهداد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا بهداد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا بهداد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.