رقیه رحیمی

رقیه رحیمی

کارشناس مامایی

تهران

کد نظام پزشکی

م-832
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مراقبت های بارداری-تعیین جنسیت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب میدان صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاظم اعتمادیان، پلاک 40، واحد 4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به رقیه رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران رقیه رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوب و با حوصله خیلی خانم مهربون دلسوز و با دقتی هستن قیمت های منصفانه و کار بسیااااااار‌ دقیق و منظم با اطلاعات و سواد بالا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از رقیه رحیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت رقیه رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رقیه رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت رقیه رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رقیه رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب رقیه رحیمی کجا است؟
دکتر رقیه رحیمی 1 مطب در مطب میدان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل رقیه رحیمی را ببینید.
+
آیا رقیه رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
رقیه رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه رحیمی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رقیه رحیمی چه زمانی است؟
دکتر رقیه رحیمی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل رقیه رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رقیه رحیمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به رقیه رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی رقیه رحیمی 5 از 5 است.

درباره رقیه رحیمیدکتر رقیه رحیمی roghayyeh rahimi از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب رقیه رحیمی در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاظم اعتمادیان، پلاک 40، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رقیه رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144014283,09099072862,02144014295,09092301275 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رقیه رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رقیه رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رقیه رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رقیه رحیمی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رقیه رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.