دکتر زهرا علوی

دکتر زهرا علوی

پزشک عمومی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

رفع موهای زاید صورت و بدن
از بین بردن هر گونه چین و چروک سطحی و عمقی
از بین بردن جای جوش و هرگونه اسکار
رفع هرگونه خال، لک، کک و مک
لایه براری پوست
جوانسازی پوست

کد نظام پزشکی

۱۰۲۲۹۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

آدرس اینستاگرام دکتر زهرا علوی: dr.m_alavi@

دکتر زهرا علوی
دکتر زهرا علوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا علوی کجا است؟
دکتر زهرا علوی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا علوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا علوی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا علوی چه زمانی است؟
دکتر زهرا علوی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا علوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا علوی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا علویدکتر زهرا علوی dr zahra alavi از دکترهای متخصص پزشک عمومی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا علوی در شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132352377 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا علوی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.