کد نظام پزشکی

31320

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)
  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار مرزداران

آدرس:

تهران، بلوار مرزداران، حدفاصل خیابان آریافر و پورجعفری(ایثار سابق)، کلینیک فوق تخصصی مرزداران غرب، طبقه1

تلفن:02144212102

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صغری خظردوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار مرزداران
دکتر صغری خظردوست
دکتر صغری خظردوست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صغری خظردوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صغری خظردوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صغری خظردوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صغری خظردوست چقدر است؟
هزینه ویزیت صغری خظردوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صغری خظردوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صغری خظردوست کجا است؟
دکترصغری خظردوست مطب بلوار مرزداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صغری خظردوست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صغری خظردوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صغری خظردوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صغری خظردوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صغری خظردوست متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صغری خظردوست چه زمانی است؟
دکتر صغری خظردوست از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صغری خظردوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صغری خظردوست چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صغری خظردوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صغری خظردوست 0 از 5 است.

درباره دکتر صغری خظردوستدکترصغری خظردوست dr soghra khazar doust از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر صغری خظردوست در تهران، بلوار مرزداران، حدفاصل خیابان آریافر و پورجعفری(ایثار سابق)، کلینیک فوق تخصصی مرزداران غرب، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صغری خظردوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144212102 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صغری خظردوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صغری خظردوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صغری خظردوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صغری خظردوست متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صغری خظردوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.