مریم دادور

مریم دادور

کارشناس تغذیه

نی ریز

کد نظام پزشکی

ت-3868
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان طالقانی

آدرس:

نی ریز، خیابان طالقانی، جنب داروخانه دوستان، ساختمان پزشکی شفا، طبقه 1

تلفن:07153822841

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مریم دادور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مریم دادور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از مریم دادور
نوبت مطب خیابان طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
نی ریز - نی ریز، خیابان طالقانی، جنب داروخانه دوستان، ساختمان پزشکی شفا، طبقه 1
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو60,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم دادور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم دادور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم دادور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم دادور چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم دادور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم دادور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم دادور کجا است؟
دکتر مریم دادور 1 مطب در مطب خیابان طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم دادور را ببینید.
+
آیا مریم دادور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم دادور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم دادور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم دادور متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم دادور چه زمانی است؟
دکتر مریم دادور از روز جمعه 19 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم دادور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم دادور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مریم دادور رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم دادور 5 از 5 است.

درباره مریم دادوردکتر مریم دادور maryam dadvar از دکترهای متخصص تغذیه نی ریز هستند. مطب مریم دادور در نی ریز، خیابان طالقانی، جنب داروخانه دوستان، ساختمان پزشکی شفا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم دادور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07153822841 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم دادور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم دادور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم دادور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم دادور متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم دادور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.