سیروس دادگستر

سیروس دادگستر

پزشک دندانپزشک

جراح و دندانپزشک
اصفهان

کد نظام پزشکی

۱۱۴۹۲۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان، ورودی اول، طبقه سوم، واحد ۲۵

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سیروس دادگستر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
سیروس دادگستر
سیروس دادگستر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیروس دادگستر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیروس دادگستر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیروس دادگستر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیروس دادگستر چقدر است؟
هزینه ویزیت سیروس دادگستر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیروس دادگستر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیروس دادگستر کجا است؟
دکتر سیروس دادگستر 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سیروس دادگستر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سیروس دادگستر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس دادگستر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیروس دادگستر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیروس دادگستر متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیروس دادگستر چه زمانی است؟
دکتر سیروس دادگستر از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سیروس دادگستر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیروس دادگستر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سیروس دادگستر رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیروس دادگستر 0 از 5 است.

درباره سیروس دادگسترسیروس دادگستر dr siros dad gostar از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک اصفهان هستند. مطب سیروس دادگستر در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان، ورودی اول، طبقه سوم، واحد ۲۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیروس دادگستر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132226396 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیروس دادگستر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیروس دادگستر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیروس دادگستر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیروس دادگستر پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیروس دادگستر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.