دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید سعیدعدل ضرابی

دکتر سید سعیدعدل ضرابی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

6169
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص بیماری های چشم

اصلاح نزدیک بینی ، دوربینی ، آستیگماتیسم ( لیزیک ، لایزیک ، لیزر ، فیکو) ، تعیین نمره عینک با کامپیوتر ( لنز طبی و رنگی ) ، آب مروارید به روش مدرن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، بعد از پرستار ، روبه روی خیابان دوم نیروی هوایی ، پلاک 248

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سعیدعدل ضرابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعیدعدل ضرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و با دقت پاسخگو بودند خیلی ممنونم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید سعیدعدل ضرابی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیروزی
تهران - تهران ، خیابان پیروزی ، بعد از پرستار ، روبه روی خیابان دوم نیروی هوایی ، پلاک 248


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعیدعدل ضرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعیدعدل ضرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعیدعدل ضرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعیدعدل ضرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعیدعدل ضرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعیدعدل ضرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعیدعدل ضرابی کجا است؟
دکتر سید سعیدعدل ضرابی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سعیدعدل ضرابی را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعیدعدل ضرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعیدعدل ضرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعیدعدل ضرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعیدعدل ضرابی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعیدعدل ضرابی چه زمانی است؟
دکتر سید سعیدعدل ضرابی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعیدعدل ضرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعیدعدل ضرابی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید سعیدعدل ضرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعیدعدل ضرابی 5 از 5 است.
درباره دکتر سید سعیدعدل ضرابی


دکتر سید سعیدعدل ضرابی dr seyyed saeid adl zarrabi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر سید سعیدعدل ضرابی در تهران ، خیابان پیروزی ، بعد از پرستار ، روبه روی خیابان دوم نیروی هوایی ، پلاک 248 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعیدعدل ضرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177434483 , 09121443373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعیدعدل ضرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعیدعدل ضرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعیدعدل ضرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعیدعدل ضرابی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعیدعدل ضرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.