دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ربابه محمدبیگی

دکتر ربابه محمدبیگی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی
تهران

کد نظام پزشکی

26318

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ربابه محمدبیگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ربابه محمدبیگی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تجریش
تهران - تهران، تجریش، ضلع شمال شرقی، میدان ونک، خیابان صانعی، ساختمان صدف، طبقه 2 غربی


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ربابه محمدبیگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ربابه محمدبیگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ربابه محمدبیگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ربابه محمدبیگی چقدر است؟
هزینه ویزیت ربابه محمدبیگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه محمدبیگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ربابه محمدبیگی کجا است؟
دکتر ربابه محمدبیگی 1 مطب در مطب تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ربابه محمدبیگی را ببینید.
+
آیا دکتر ربابه محمدبیگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه محمدبیگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ربابه محمدبیگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ربابه محمدبیگی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ربابه محمدبیگی چه زمانی است؟
دکتر ربابه محمدبیگی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه محمدبیگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ربابه محمدبیگی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ربابه محمدبیگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ربابه محمدبیگی 0 از 5 است.
درباره دکتر ربابه محمدبیگی


دکتر ربابه محمدبیگی dr robabeh mohammad beigi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ربابه محمدبیگی در تهران، تجریش، ضلع شمال شرقی، میدان ونک، خیابان صانعی، ساختمان صدف، طبقه 2 غربی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ربابه محمدبیگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186084375 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ربابه محمدبیگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ربابه محمدبیگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ربابه محمدبیگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ربابه محمدبیگی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ربابه محمدبیگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.