دکتر مروارید احمدبیگی

دکتر مروارید احمدبیگی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

113936

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بیمارستان عرفان نیایش

آدرس:

تهران، اتوبان همت غربی، خیابان کبیری طامه، خیابان بهار، بیمارستان عرفان نیایش

تلفن:02144610685

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مروارید احمدبیگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مروارید احمدبیگیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مروارید احمدبیگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مروارید احمدبیگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مروارید احمدبیگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مروارید احمدبیگی چقدر است؟
هزینه ویزیت مروارید احمدبیگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مروارید احمدبیگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مروارید احمدبیگی کجا است؟
دکتر مروارید احمدبیگی 1 مطب در مطب بیمارستان عرفان نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مروارید احمدبیگی را ببینید.
+
آیا دکتر مروارید احمدبیگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مروارید احمدبیگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مروارید احمدبیگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مروارید احمدبیگی متخصص جراحی لاپاراسکوپی و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مروارید احمدبیگی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مروارید احمدبیگی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مروارید احمدبیگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مروارید احمدبیگی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مروارید احمدبیگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مروارید احمدبیگی 0 از 5 است.

درباره دکتر مروارید احمدبیگیدکتر مروارید احمدبیگی dr morvarid ahmad beigi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مروارید احمدبیگی در تهران، اتوبان همت غربی، خیابان کبیری طامه، خیابان بهار، بیمارستان عرفان نیایش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مروارید احمدبیگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144610685 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مروارید احمدبیگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مروارید احمدبیگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مروارید احمدبیگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مروارید احمدبیگی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مروارید احمدبیگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.