دکتر محسن رباطی

دکتر محسن رباطی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

۳۲۹۴۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، اسکندری شمالی، نبش کوچه بهار، پلاک 2، طبقه 2

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
دکتر محسن رباطی
دکتر محسن رباطی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن رباطی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن رباطی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن رباطی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن رباطی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن رباطی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رباطی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن رباطی کجا است؟
دکتر محسن رباطی 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن رباطی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن رباطی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رباطی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن رباطی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن رباطی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن رباطی چه زمانی است؟
دکتر محسن رباطی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رباطی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن رباطی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن رباطی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن رباطی 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن رباطی

دکتر محسن رباطی dr mohsen robati از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محسن رباطی در تهران، خیابان آزادی، اسکندری شمالی، نبش کوچه بهار، پلاک 2، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن رباطی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166574581 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن رباطی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن رباطی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن رباطی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن رباطی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن رباطی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.