%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب درمانگاه به آور

آدرس:

تهران، خیابان امام خمینی ره، انتهای خیابان جیحون، خیابان حسام الدین، خیابان کاظمی، خیابان صفر، پلاک 18، درمانگاه به آور

تلفن:02155767549

اطلاعات مطب درمانگاه ظفرآریا

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی (ظفر)، بین خیابان ولیعصر و بلوار آفریقا، درمانگاه ظفر آریا

تلفن:02188658096

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی محمد فخر یاسری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی محمد فخر یاسری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حامد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن متشخص

فرهاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

ایشان دکتر بسیار خوب متین و با تعهدی می باشند تشخیص بیماری من بسیار دقیق و علمی بود

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشکی با اخلاق و متعهد و با تجربه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی محمد فخر یاسری
نوبت مطب درمانگاه به آور
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان امام خمینی ره، انتهای خیابان جیحون، خیابان حسام الدین، خیابان کاظمی، خیابان صفر، پلاک 18، درمانگاه به آور
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب درمانگاه ظفرآریا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستگردی (ظفر)، بین خیابان ولیعصر و بلوار آفریقا، درمانگاه ظفر آریا
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 08:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو140,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 19 خرداد ساعت 21:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمد فخر یاسری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمد فخر یاسری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد فخر یاسری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی محمد فخر یاسری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمد فخر یاسری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد فخر یاسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی محمد فخر یاسری کجا است؟
دکتر علی محمد فخر یاسری 2 مطب در مطب درمانگاه به آور و مطب درمانگاه ظفرآریا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی محمد فخر یاسری را ببینید.
+
آیا دکتر علی محمد فخر یاسری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد فخر یاسری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی محمد فخر یاسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمد فخر یاسری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمد فخر یاسری چه زمانی است؟
دکتر علی محمد فخر یاسری از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد فخر یاسری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمد فخر یاسری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علی محمد فخر یاسری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمد فخر یاسری 5 از 5 است.

درباره دکتر علی محمد فخر یاسریدکتر علی محمد فخر یاسری dr ali mohammad fakhr yaseri از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر علی محمد فخر یاسری در تهران، خیابان دستگردی (ظفر)، بین خیابان ولیعصر و بلوار آفریقا، درمانگاه ظفر آریا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمد فخر یاسری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658096 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمد فخر یاسری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمد فخر یاسری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمد فخر یاسری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمد فخر یاسری متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمد فخر یاسری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.