دکتر لیلا بهاری

دکتر لیلا بهاری

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

تهران

کد نظام پزشکی

115565

درباره‌پزشک

فوق تخصص مداخله ای درد

دردهای ستون فقرات (RF لیزر و ...)

دردهای مفاصل (زانو و شانه)

دردهای ناشی از سرطان و زونا

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی
  • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، خیابان بهبودی، کوچه الهام، پلاک ۶

تلفن:02166551723

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه مدائن، ساختمان پزشکان ماهان،پلاک ۲۰

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا بهاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا بهاری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا بهاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا بهاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا بهاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا بهاری چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا بهاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بهاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا بهاری کجا است؟
دکتر لیلا بهاری 2 مطب در مطب ستارخان و مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا بهاری را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا بهاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بهاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا بهاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا بهاری متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا بهاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلا بهاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بهاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا بهاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا بهاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا بهاری 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا بهاریدکتر لیلا بهاری dr leyla bahari از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر لیلا بهاری در تهران، ستارخان، خیابان بهبودی، کوچه الهام، پلاک ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا بهاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166551723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا بهاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا بهاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا بهاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا بهاری متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا بهاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.