دکتر فرشته حدادزادگان

دکتر فرشته حدادزادگان

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

37460

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، خیابان پور ابتهاج(دارآباد)، بعداز میدان سبکرو، روبروی املاک کوهستان، پلاک ۷۷، طبقه2

تلفن:02126108771

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته حدادزادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرشته حدادزادگان
نوبت مطب نیاوران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، نیاوران، خیابان پور ابتهاج(دارآباد)، بعداز میدان سبکرو، روبروی املاک کوهستان، پلاک ۷۷، طبقه2
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته حدادزادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته حدادزادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته حدادزادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته حدادزادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته حدادزادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته حدادزادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته حدادزادگان کجا است؟
دکتر فرشته حدادزادگان 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشته حدادزادگان را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته حدادزادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته حدادزادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته حدادزادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته حدادزادگان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته حدادزادگان چه زمانی است؟
دکتر فرشته حدادزادگان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته حدادزادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته حدادزادگان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرشته حدادزادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته حدادزادگان 0 از 5 است.

درباره دکتر فرشته حدادزادگاندکتر فرشته حدادزادگان dr fereshteh hadadzadegan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فرشته حدادزادگان در تهران، نیاوران، خیابان پور ابتهاج(دارآباد)، بعداز میدان سبکرو، روبروی املاک کوهستان، پلاک ۷۷، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته حدادزادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126108771 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته حدادزادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته حدادزادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته حدادزادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته حدادزادگان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته حدادزادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.